Suci: Ivica Mandić (Solin) - Duje Žanko (Sinj)

TROGIR: Stojan, L. Emer 1, Džeko 3, Lisica 2, Hrgović 14(4), Šimičić 5, Brčić 7, Bilobrk, Stričević 1, A. Emer 1, Vlajčević 2, Vukić, Parčina, Poljičanin.

UMAG: Simikić, Žuliček 3, Mačinković, Hodžaj 2, Rajič 4(1), Juričić 2, Mikulčić, Gržinić, Mušanović 4, Špoljarić 2, Softić, Pavić, Imamović 6(2), Mataija 5.
Trener: Vojislav Vujić.

ISKLJUČENJA: Trogir - 8 min., Umag  - 2 min.
SEDMERCI: Trogir 4(4), Umag  3(6)

Igračlice Umaga su lijepo otvorile utakmicu, vodstvom 1:3, 4:5, no ono je potrakjalo samo prvih devet minuta, jer nakon izjednačenja na 5:5, serijom od četri gola stvaraju prednost od 9:5. To vodstvo je usmjerilo utakmicu jer gostujuće igračice više nisu nalazile načina da se rezultatski približe domaćim igračicama.
N akraju prvog dijela bilo je 21:165, dok u drugom dijelu ona raste i do dvanaest golova prednosti za Trogir, 35:23, koju uspijavaju ipak do kraja gostujuće igračice smanjiti na 36:28.
Najbolja igračica utakmice dolazi iz ekipe Trogira, Marija Hrgović sa čak 14 postignutih golova, dok u ekipi Umaga istakla se od više ostalih  Azra Imamović sa 6 postignutih golova.

Ostali rezultati:
TVIN TRGOCENTAR - PODRAVKA VEGETA 14:43 (9:20)

KARLOVAC – NEXE 22:30 (10:12)

DUKAT PREMIJER LIGA, 6. KOLO
ŠSD Mladost, gledatelja: 1200,
Suci: Dean Prpić - Saša Szekely (oba Zagreb)
Nadzornik: Vlado Živolić (Rovinj)

KARLOVAC: Glumac, Benković 1, Šajatović 2, Smojver, Mijolović 1, Zirdum 1, Obranović 1, M.Štrucelj 2, Višnić 4, Požega 2, D.Štrucelj 2, Karić, Bačić, Batinić 6(3), Bilušić.
Trener: Dražen Požar

NEXE: P.Lelić, Buljubašić, Eter 3, F. Lelić 4(1), Mrđenović, Barišić 5(3), Tomičić, Kasak 2, Milinković, Markotić 2, Šporčić, Rajković, Kuže 3, Kević 4, Blažević 3, Velić 4.
Trener: Kasima Kamenica

ISKLJUČENJA: : Karlovac - 4 min., Nexe - 6 min.
SEDMERCI: Karlovac  3(7), Nexe 4(5).

Karlovac i Nexe odigrali su ranije utakmicu 6. kola, zbog obveza u EHF kup tijekom vikenda imaju našički rukometaši,koji u subotu u Italiji igraju svoju prvu ovosezonsku europsku utakmicu.
Dobro se popunila dvorana Mladosti u Karlovcu, i mogli su gledatelji vidjeti dobar rukomet, no na žalost njihovi rukometaši su poraženi. U prvom dijelu stalno vodstvo gostujućih rukometaša, dok domaćin uspijeva tek u tri navrata izjednačiti, 1:1,4:4,7:7, i 8:8 što je bilo posljednje izjednačenje u utakmici.Gosti poluvrijeme rješavaju 10:12 u svoju korist.
Drugo poluvrijeme Nexe pojačava ritam, te kako minute odmiču rate i rezultatska prednost, 14:19, 19:26, do najveće prednosti pred sam kraj utakmice 21:30, koju su igrači Karlovca ublažili golom u posljednjoj minuti za 22:30.
Oba gtrenera su koristili gotovo sve svoje raspoložive igrače, kod Karlovca je Boris Batinić postigao 6 golova, dok je kod Nexe-a Saša Barišić postigao 5 golova.

Autor: Zoran Sever