ZAVRŠNICA KADETSKOG PRVENSTVA ZA DJEVOJKE

07.03.2019. g.

ZAVRŠNICA KADETSKOG PRVENSTVA ZA DJEVOJKE

Danas je u Umagu započelo završno natjecanje za kadetkinje, djevojke rođene 2002. godište i mlađe, na koje su se kvalificiralo dvanaest najbolji ekipa kroz razigravanja po regijama. Sve će se utakmice igrati u dvorani Stella Maris.

            Podjeljene u tri grupe:

Grupa A.

RK PODRAVKA - Koprivnica

RK SESVETE - Zagreb

ŽRK METKOVIĆ - Metković

ŽRK UDARNIK - Velika Gorica

Grupa B.

RK LOKOMOTIVA - Zagreb

ŽRK SINJ - Sinj

ŽRK KOKA - Varaždin

ŽRK TROGIR 58 - Trogir

Grupa C:

ŽRK SPLIT 2010

ŽRK 1234 VIROVITICA - Virovitica

ŽRK ZAMET - Rijeka

ŽRK DARDA - Darda

RASPORED I REZULTATI UTAKMICA:

ČETVRTAK            07.03.2019.

Ut. br

Vrijeme

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

POLUVR.

001

15.30

ZAMET

1234 VIROVITICA

18:18

7:10

002

16.30

KOKA

LOKOMOTIVA

10:24

4:16

003

17.30

PODRAVKA

UDARNIK

22:19

6:7

004

18.30

TROGIR 58

SINJ

20:18

10:9

005

19.30

SPLIT 2010

DARDA

25:11

14:6

006

20.30

SESVETE

METKOVIĆ

18:12

9:8

PETAK            08.03.2019. PRIJE PODNE

Ut. br

Vrijeme

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

POLUVR.

007

8.30

UDARNIK

METKOVIĆ

19:9

9:3

008

9.30

PODRAVKA

SESVETE

15:23

8:10

009

10.30

LOKOMOTIVA

SINJ

14:19

10:7

010

11.30

KOKA

TROGIR 58

12:17

6:6

011

12.30

DARDA

1234 VIROVITICA

13:18

6:8

012

13.30

SPLIT 2010

ZAMET

23:16

10:7

013

15.30

SESVETE

UDARNIK

21:19

12:9

014

16.30

METKOVIĆ

PODRAVKA

8:25

3:12

015

17.30

ZAMET

DARDA

23:9

10:3

016

18.30

1234 VIROVITICA

SPLIT 2010

16:24

7:10

017

19.30

LOKOMOTIVA

TROGIR 58

32:15

16:7

018

20.30

SINJ

KOKA

22:9

 

Tablica grupe A:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

RK SESVETE

3

3

0

0

62

46

+16

6

2.

RK PODRAVKA

3

2

0

1

62

50

+12

4

3.

ŽRK UDARNIK

3

1

0

2

57

52

+5

2

4.

ŽRK METKOVIĆ

3

0

0

3

29

62

-33

0

Tablica grupe B:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

RK LOKOMOTIVA

3

2

0

1

70

44

+26

4

2.

ŽRK SINJ

3

2

0

1

59

43

+16

4

3.

ŽRK TROGIR 58

3

2

0

1

52

62

-10

4

4.

ŽRK KOKA

3

0

0

3

31

63

-32

0

Mini tablica grupe B:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

RK LOKOMOTIVA

2

1

0

1

46

34

+12

2

2.

ŽRK SINJ

2

1

0

1

37

34

+3

2

3.

ŽRK TROGIR 58

2

1

0

1

35

50

-15

2

Tablica grupe C:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

ŽRK SPLIT 2010

3

3

0

0

72

43

+29

6

2.

ŽRK ZAMET

3

1

1

1

57

50

+7

3

3.

ŽRK 1234 VIROVITICA

3

1

1

1

52

55

-3

3

4.

ŽRK DARDA

3

0

0

3

33

66

-33

0

SUBOTA           09.03.2018.                  PRIJE PODNE 

Ut. br

Vrijeme

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

POLUVR.

019

8.30

UDARNIK

DARDA

23:21

14:10

020

9.30

TROGIR 58

METKOVIĆ

15:14

8:8

021

10.30

1234 VIROVITICA

KOKA

22:21 (17:17)

9:9

022

11.30

SESVETE

ZAMET

22:17

11:7

023

12.30

LOKOMOTIVA

PODRAVKA

22:20

9:8

024

13.30

SPLIT 2010

SINJ

22:14

10:6

025

17.30

METKOVIĆ

DARDA

19:17

(9:10)

026

18.30

TROGIR 58

UDARNIK

20:19

(12:9)

027

19.30

ZAMET

PODRAVKA

28:20

(15:10)

028

20.30

SESVETE

LOKOMOTIVA

24:23 (15:15)

(9:8)

NEDJELJA         10.03.2018.                  

Ut. br

Vrijeme

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

POLUVR.

029

8.30

KOKA

METKOVIĆ

17:16 (13:13)

8:9

030

9.30

SPLIT 2010

SESVETE

17:15

9:8

031

10.30

1234 VIROVITICA

TROGIR 58

28:27 (17:17)

9:12

032

11.30

SINJ

ZAMET

23:17

13:8

033

12.30

DARDA

KOKA

15:22

6:10

034

13.30

UDARNIK

1234 VIROVITICA

23:18

11:9

035

14.30

PODRAVKA

SINJ

35:21

14:10

036

15.30

LOKOMOTIVA

SPLIT 2010

13:16

 

Tablica za poredak od 1. – 3. mjesta:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

Split 2010

2

2

0

0

33

28

+5

4

2.

Sesvete

2

1

0

1

39

40

-1

2

3.

Lokomotiva

2

0

0

2

36

40

-4

0

Tablica za poredak od 4. – 6. mjesta:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

Podravka

2

1

0

1

55

49

+6

2

2.

Zamet

2

1

0

1

45

43

+2

2

3.

Sinj

2

1

0

1

44

52

-8

2

Tablica za poredak od 7. – 9. mjesta:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

Udarnik

2

1

0

1

42

38

+4

2

2.

Trogir 58

2

1

0

1

47

47

0

2

3.

1234 Virovitica

2

1

0

1

46

50

-4

2

Tablica za poredak od 10. – 12. mjesta:

P

EKIPA

U

P

N

I

D

P

+/-

B

1.

Koka

2

2

0

0

39

31

+8

4

2.

Metković

2

1

0

1

35

34

+1

2

3.

Darda

2

0

0

2

32

41

-9

0

KONAČAN POREDAK:

POREDAK

KLUB

MJESTO

1.

RK Split 2010

Split

2.

RK Sesvete Agroproteinka

Zagreb

3.

RK Lokomotiva

Zagreb

4.

RK Podravka

Koprivnica

5.

ŽRK Zamet

Rijeka

6.

ŽRK Sinj

Sinj

7.

ŽRK Udarnik

Velika Gorica

8.

ŽRK Trogir 58

Trogir

9.

ŽRK 1234 Virovitica

Virovitica

10.

ŽRK Koka

Varaždin

11.

ŽRK Metković

Metković

12.

ŽRK Darda

Darda

SEDMORKA PRVENSTVA:

IGRAČICA

KLUB

POZICIJA

Iva Brkljačić

RK Lokomotiva

vratarka

Margarita Škarić

RK Split 2010

lijevo krilo

Klara Birtić

RK Split 2010

vanjski

Sara Krizmanić

ŽRK Zamet

vanjski

Maja Bilandžić

ŽRK Sinj

vanjski

Josipa Josipović

RK Podravka

desno krilo

Mia Brkić

RK Sesvete Agroproteinka

kružna napadačica

NAJBOLJE POJEDINKE:

IGRAČICA

KLUB

POZICIJA

Ana Mrkonjić

ŽRK Split 2010

 Vratarka

Bruna Zrnić

RK Lokomotiva

 Strijelkinja  (40. golova)

Ana Buljan

ŽRK Split 2010

 Igračica

Ana Pehar

RK Sesvete Agroproteinka

 Obrambena igračica

NAJBOLJI TRENER-TRENERICA:

Ime i prezime

klub

Mirko Bašić

ŽRK Split 2010

FAIR PLAY EKIPA

RK Sesvete Agroproteinka

Zagreb

   11.5 negativnih bodova

 

Nagrade su uručili: Viktro Krapljanov predsjednik RSIŽ, Vlatko Možar dopredsjednik ŽRK Umag, dr.sc. Lidija Bojić Ćaćić voditeljica natjecanja i instruktorica za ženski rukomet HRS, Adrijana Prosenjak izbornica kadetske reprezentacije Hrvatske..

 
Autor: Hrvatski rukometni portal
Članak je pregladan 7335 puta.

Komentirajte ovaj članak