OKUPILA SE ŽENSKA REPREZENTACIJA

07.06.2017. g.

OKUPILA SE ŽENSKA REPREZENTACIJA

Hrvatska ženska seniorska rukometna reprezentacija okupila se u Osijeku gdje će sve do 15. lipnja trenirati pod vodstvom izbornika Gorana Mrđena. Hrvatske rukometašice u tom periodu očekuju i dvije utakmice. Prva je prijateljska protiv Švedske i na rasporedu je u srijedu, 7. lipnja 2017. s početkom u 19 sati (SD Gradski vrt, Osijek). Druga i najvažnija utakmica na rasporedu je 10. lipnja s početkom u 18 sati (SD Gradski vrt, Osijek) kada će Hrvatska snage odmjeriti sa Slovenijom u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Njemačkoj.

Uzvratni susret kvalifikacija je 15. lipnja u Celju u 18 sati, a pripreme će hrvatske rukometašice zaključiti prijateljskom utakmicom protiv Srbije, 16. lipnja, u Virovitici u sklopu obilježavanja 60. obljetnice Svjetskog prvenstva za žene kojemu je Virovitica 1957. bila jedan od domaćina.

Izbornik Goran Mrđen za ovu akciju pozvao je 20 igračica, a na popisu su se našle:

1.      Ivana Kapitanović – RK Podravka Vegeta

2.      Gabrijela Bešen – RK Sesvete Agroproteinka

3.      Tea Pijević  – RK Lokomotiva

4.      Paula Posavec – ŽRK Zrinski

5.      Kristina Plahinek – ŽRK Zamet

6.      Aneta Benko – RK Krim Mercator

7.      Nikolina Zadravec – RK Podravka Vegeta

8.      Katarina Ježić – Siofok KC

9.      Ana Debelić – RK Podravka Vegeta

10.     Ines Domjan – ŽRK Koka

11.     Maja Kožnjak – Eskisehir Hentbol S.K.

12.     Dora Krsnik – RK Podravka Vegeta

13.     Stela Posavec – RK Lokomotiva

14.     Ćamila Mičijević – Dunaujvarosi KKA

15.     Marijeta Vidak – RK Podravka Vegeta

16.     Larissa Kalaus – RK Lokomotiva

17.     Marina Glavan – RK Lokomotiva

18.     Žana Marić – KGHM Metraco Zaglebie Lubin

19.     Selena Milošević – RK Podravka Vegeta

20.     Dora Kalaus – RK Lokomotiva

Na popisu pričuvnih igračica našle su se:

1.      Mara Budić – ŽRK Dugo Selo ’55

2.      Magdalena Ećimović – ŽRK Split 2010

3.      Ekatarina Nemaškalo – RK Podravka Vegeta

4.      Lea Vukojević – Mosonmagyarovari KC SE

5.      Josipa-Paula Jerčinović – ŽRK Zamet

6.      Sara Šenvald – RK Lokomotiva

7.      Ivana Dragišić – ŽRK Koka

8.      Ivana Dežić – RK Podravka Vegeta

Stručno vodstvo čine:

1.      Goran Mrđen, izbornik

2.      Nikola Škorić, trener

3.      Nenad Rogulj, trener vratarki

4.      Alen Marošević, kondicijski trener

5.      Vesna Hodić, fizioterapeutkinja

6.      Goran Krušelj, fizioterapeut

7.      Ljerka Vresk, tehnička direktorica reprezentacije

Dođite u Gradski vrt u Osijeku i podržite naše rukometašice u borbi za plasman na Svjetsko prvenstvo.

 
Autor: Hrvatski rukometni portal
Članak je pregladan 2116 puta.

Komentirajte ovaj članak