ZAVRŠNICA DJEČAKA 2002 I MLAĐI

04.06.2014. g.

ZAVRŠNICA DJEČAKA 2002 I MLAĐI

Polsijednja ovogodišnja završnica državnih prvenstava je Završnica dječaka rođenih 2002. godine i mlađi, koji će od četvrtka pa do nedjelje odmijiti snage u sportskim dvorana Umaga i Buja.

GRUPA   A               GRUPA   B                               GRUPA C                                 GRUPA   D

TROGIR                   ARENA JADROGRAD          BUJE 53                                    RUDAR

ZAMET                    ZAGREB                                   VIŠKOVO                                 VIRO VIROVITICA

GAREŠNICA          VARAŽDIN                              NEXE                                         BALIĆ-METLIČIĆ

KARLOVAC           SISAK                                       POLET                                        POREČ

BJELOVAR            UMAG                                      SLOGA NOVOSELEC

MRK ARENA:

MLADEN  JANTOŠ,STJEPAN  VUJICA,MARIN  BRKIĆ,LEON  LOKVANČIĆ,JOSIP  KOVAČEVIĆ,BLAŽ  BUIĆ,LOVRO  KOVAČEVIĆ,DANIJEL  ČULJAK,DANIELE  MOLLICA,SAŠA  PETROVIĆ,NOEL  PINČAN,MATEO  BREČEVIĆ,DINO  REKANOVIĆ,LEO  KOCIJAN,LOVRO  DOMINOVIĆ,NOEL  JOVANOVIĆ

Treneri: VELIMIR  TOMAŠEV, S. predstavnik: DENIS  BAŠIĆ

RK CO ZAGREB:

MISLAV TURČIĆ,LUKAS PANDŽA,ROKO PURIĆ,LUKA LESKOVAC,IVAN TINTOR,KARLO VALIDŽIĆ,IVAN GOLUŽA,LEON JUTRIŠA,MARCUS LETO,TIN KONRAD,JOSIP SREŠ,JAKOV ČERČEK,ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ,OTTO MATIĆ, DOMINIK GRDOVIĆ,MARCO MATIJEVIĆ, DAMJAN PRSKALO

Trener: KAZIMIR ILIJAŠ, Sl.Predstavnik: NINO MARKOVIĆ

RŠK KARLOVAC:

LOVRO BOTIČKI,FLORIJAN SKOLAN,DOMAGOJ ŠPRUK,JOSIP KOVAČIĆ,MATEJ ČELIĆ,LUKA DZAFER,FRAN BOSILJEVAC,FRAN BAJAC,FRAN BALEN,IVAN MIHELIĆ,IVOR HRELJAC,ROBERT RIBIĆ,SANDRO BOKA,FILIP POŽEGA,LUKA BUSAK, KARLO BUDIŠIN, KARLO VOJAK

Trener: MIODRAG VIŠNIĆ, Sl.Predstavnik: MIROSLAV BUDIŠIN

RK POLET:

DOMINIK KUZMANOVIĆ, JOSIP DOKIĆ, ZLATKO RAUŽAN, ANTE VCAPAN, STJEPAN IGRC, KRUNOSLAV LUKŠIĆ, JOSIP BENDRA, IVAN LISICA, ANTO AGATIĆ, MARKO JERKOVIĆ, DOMINIK ČIČAK, LEO LISICA, BORIS ŠAKIĆ.

Trener: MATEJ MIŠKOVIĆ, Sl. Predstavnik: TOMISLAV KUZMANOVIĆ

RK VARAŽDIN:

MARKO  BENKUS,KARLO  CESAR,MATIJA  DOMBAJ,TIN  HERCEG,MARKO  HERCEG,JAN  HOFER,DINO  HUMEK,MISLAV  KELVIŠAR,IVAN  LEVANIĆ, TIN  ŠESTAK,TONI  MANDEK,BRUNO  MLAKAR,PETAR  PAPEC,LOVRO  PUČEK,VITO LUČEV.

Trener: SINIŠA  LACKOVIĆ, Sl.Predstavnik: HRVOJE JEMBRIH            

MRK TROGIR:

IVAN BULIČIĆ,JOSIP BERKET,DANIJEL MAMUT,MIJO BULIČIĆ,BORNA KUROLT,MARKO ŠALOV,MARIN LJUBICA,TOMA BEZINA,DUJE SVETINOVIĆ, ROKO MAMUT,ANTE ALAJBEG,IVAN ŠEVO,DINO HRNJIĆ.

Trener: MILIVOJ ROGULJ. Sl.Predstavnik: DARKO MAMUT

MRK BUJE 53:

MATIJA VELIĆ MAROLT,IVE ŠANTIĆ,ARON GJINI,TEAN DRLJA,ROCCO SMOKOVIĆ,GABRIEL PARADŽIKOVIĆ,DAVID ANTONINI,IVAN JAKIĆ,MAX MARIĆ,IVOR PERUŠKO,DORIAN ŽALAC,LUKA PUŠELJA,LEO KOJČINOVIĆ, ALEX LUKIN,NEDILJKO BILKIĆ,MATEO ŠAINA,RENATO BALTA,MATEJ KALIN.

Trener: SERGEJ MARTINOVIĆ, Sl.Predstavnik: RENATO DIZDAR

RK GAREŠNICA:

NIKOLA KLARIĆ,PATRIK ŠTIMAC,IVAN UDOVIČIĆ,DAVOR MARENIĆ,RAFAEL KOVAČ,DOMAGOJ KOVAČEVIĆ,LOVRO VITEZ,PATRIK KAJZOGAJ,VEDRAN DELIĆ,VALENTINO HALGOTA,MATIJA KOVAČEVIĆ,PAVLE MARENIĆ

Treneri: HRVOJE HORVAT, S. predstavnik: ROBERT KOŽUHAR, JOZO SUŠILOVIĆ

RK RUDAR:

MATIJA KUHAR, IVAN GARAŠIĆ, ANDRO LOPAC, MIHAEL ŠTENGL, MATIAJ RUNTAS, JANKO NAČKAR, ANTONIO BAN, FABIJAN KUŠIĆ, LUKA KOVAČIĆ, ADREEJ BAN, MARIN DELIŠIMUNOVIĆ, PETAR KARLO LUCEVIĆ, EMANUEL ŠIMA JURIĆ, VALENTINO GRGEČIĆ, DAVID MAPILELE, IVAN LUCEVIĆ.

Trener: KRUNOSLAV HOFER, Sl. predstavnik: ANDREJ TRČAK

RK SISAK:

MARKO MILUTINOVIĆ,TARIK TAHIRI,DOMINIK HAJDUK,LEON BETI,LUKA DOMITROVIĆ,PATRIK ŽIVČEC,DOMINIK ŽIVČEC,ENIS KRLIČEVIĆ,DINO ISIĆ,PETAR TRPUTEC,MATEJ KOMLJENOVIĆ,MATTEO RAŽIĆ,MARKO PRAŠTALO,DANIJEL GNJATIĆ,ROK MALIN,ILAN RAMIĆ,MISLAV JURIŠIĆ,ANTE CAVRIĆ

Trener: DOMAGOJ ORLIĆ, Sl.Predstavnik: ŽELJKO PEŠUT, Pom. Trener: JOSIP RAŽIĆ

RK SLOGA:

MATEO KEPE,KAELO TUTIĆ,IVAN RUKLJAČ,MARKO PERKOVIĆ,MARKO TURČINOVIĆ,KARLO PREBEG,LEON MALINOVIĆ,RENATO PROFUNTAR, FILIP KEZERIĆ,MATEO KARASIĆ,DORIAN PREKAJ,NIKO RUKLJAČ

Trener: GORAN ŠPOLJARIĆ, Sl.Predstavnik: IVICA RUKLJAČ

RK VIRO VIROVITICA:

LEO VUKOJE,ALAN ĐURĐEVIĆ,HRVOJE VAŠAREVIĆ,FRAN MOSLAVAC,MARKO ĐERI,TIM ČEVELAK,LEON DUJMOVIĆ,MARTIN DEJANOVIĆ,LOVRO DEREŽIĆ,ŠIMUN DEBELIĆ-PECIVE,DAVID IVANČEVIĆ, STEFAN OLUIĆ, MATEJ ORŠULIĆ,DAVID KUSTURIĆ,DENI VILČEK,ANTE ŠKALIĆ.

Trener: DAMIR VAŠAREVIĆ, Sl.Predstavnik:PETAR GALETIĆ

RK VIŠKOVO:

ANDREJ JURIČEVIĆ,MARIN MALINIĆ,ANTE DEVČIĆ,ANTONIO KEZIĆ,MATIJA POTOČNJAK,LOVRO MAGIĆ,VILON ORLIĆ,MARKO MATIĆ,FRAN MIHOLJEVIĆ,DOMINIK OKLOBDŽIJA,JAN HADŽIĆ,MIRKO JONJIĆ

Trener:MARIO KEZIĆ, Sl. predstavnik: ILIJA MATIĆ

RK ZAMET:

LUKA BOROVIĆ,ANTONIO DIZDAR,LUKA JAJAC,IVAN JURČEVIĆ,JOSIP KURILIĆ,ROK LULIĆ,LEO NEDELJKOVIĆ,ANDREJ RUBEŠA,IVAN SMOJVER,DORIAN TOMLJENOVIĆ,JAKOV ŠKARICA

Treneri: IGOR PEJIĆ, Sl.Predstavnik:VEDRAN JURČEVIĆ.

RK POREČ:

LUKA GOLEMOVIĆ, LEONARD NIKIĆ, LUKA RADUNOVIĆ, ARIAN LUGAR, TONI VINKOVIĆ, SVEN ŠIM IČUĆ, ROMAN KNAPIĆ, EDI OPATIĆ, MATEJ MULLERE, ROBERT TANKOSIĆ, MATEO PARENCAN, TONI MENDIKOVIĆ, KRISTIJAN POPOVIĆ, DAVID BARNA, NOA GRIVIČIĆ, ELDER HODŽIĆ.

Treneri: MIROSLAV MATAIJA, Pom.trener: TILEN TOMŠIĆ

RK BALIĆ-METLIČIĆ:

TOMA LUČIN,LEO ĆUK,STIPE MIRČETA,PETAR TOKIĆ,ANTE ČAVČIĆ,ANTONIO BANOVAC,TONČI IVANIŠEVIĆ,TOMISLAV KROLO,TONI MEDIĆ,TONČI MIKŠIĆ, ROKO OZRETIĆ,ANDRIJA PERVAN,BRUNO SMOJE,MARIN TADIĆ,BORNA VUKUŠIĆ, ILIJA ČUJIĆ,KARLO VULIĆ.

Trener: JELENA NOVAČIĆ, Sl.Predstavnik: IVICA MARAŠ

RK BJELOVAR:

KUHARSKI   PATRIK,ŠETIT VEDRAN ,PRIJIĆ BRUNO,BELJAN FILIP,BUHIN   RENATO,HNATEK JAN,LULIĆ PETAR,MARGETAN FABIJAN,ZADRO  IVAN,MUHAR  JOSIP,MOLNAR DOMAGOJ,GREGURIĆ LUKA,MIŠURA  LOVRO,ČANIĆ TIN,HUSNJAK  TOMISLAV,DOZAN  IVAN,MATIĆ KARLO,SELEŠ  JAKOV.

Trener: ŽELJKO VIDAKOVIĆ, Sl.Predstavnik: DEJAN PRIJIĆ, Tehniko: MIROSLAV PRIBANIĆ

RK NEXE:

PATRIK SAMBOLEC, JOSIP ŠARIĆ, ALEN LUKIĆ, DOAMGOJ JANESKI, TONI VIDAKOVIĆ, VEDRAN ĐURĐEVIĆ, EDI JAKŠIĆ, FILIP KOŠTURJA, IVAN ZAHIROVIĆ, MATIJA KOLEMBUS, RYAN ŠAFAR, LUCIJAN CVJETOVIĆ, DANIJEL STANKOVIĆ, DANIJEL KOLJĐERAJ, LUKA KURICEK.

Treber: IVAN PAVIĆ, Sl.predstavnik: STJEPAN HLAVATI

RK UMAG:

MAURO MAKOVAC, DANIJEL RAJKOVIĆ, DANIJEL ČERNEKA, TIN ANDRIJAŠEVIĆ, DINO GAVRAN, ARON MAJKOVICA, BENJAMIN KNEŽEVIĆ, FRAN GALOVIĆ, GABRIJEL PRATLJAČIĆ, TIN DRAGIĆ, PETAR KRUPIĆ, DAVID TARČUKI, BORNA DRAGIĆ, ERIK VUKOTIĆ, SIMONE BASSANESE, PETAR ŠVERKO.

Trener: GORAN SINČIĆ.

ČETVRTAK: 05.06.2014.

Dvorana „A“ Stella Maris

DVORANA „B“ OŠ Buje

13.20

1

ZAMET-BJELOVAR

14:8

9

VIŠKOVO-SLOGA NOV.

17:12

14.10

5

ZAGREB-UMAG

28:8

13

VIRO VIRO.–NEMA PR.

 

15.00

2

GAREŠN.-TROGIR

8:17

10

NEXE-BUJE

2:18

15.50

6

VARAŽD.-ARENA J.

14:16

14

BALIĆ&METLIČIĆ-RUDAR

6:11

16.40

3

KARLOVAC-ZAMET

13:12

11

POLET-VIŠKOVO

17:9

17.30

7

SISAK-ZAGREB

12:18

15

POREČ-VIRO VIROVITICA

6:8

18.20

4

TROGIR-BJELOVAR

19:9

12

BUJE-SLOGA NOV.

12:16

19.10

8

ARENA JAD.-UMAG

14:6

16

RUDAR-NAMA PROT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PETAK: 06.06.2014.

DVORANA „B“ OŠ Buje

Dvorana „A“ Stella Maris

08.00

17

GAREŠN.-KARLOVAC

10:12

23

NEXE-POLET

8:22

08.50

20

VARAŽDIN-SISAK

14:18

26

BALIĆ&METLIČIĆ-POREČ

15:14

09.40

18

TROGIR-ZAMET

10:7

24

BUJE 53-VIŠKOVO

12:12

10.30

21

ARENA J.-ZAGREB

12:16

27

RUDAR-VIRO VIROV.

12:15

11.20

19

BJELO.-GAREŠNICA

12:9

25

SLOGA NOV.-NEXE

16:7

12.10

22

UMAG-VARAŽDIN

10:16

28

BALIĆ&METLIČ-NEMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dvorana „A“ Stella Maris

DVORANA „B“ OŠ Buje

15.30

29

TROGIR-KARLOVAC

18:13

25

BUJE-POLET

5:17

16.20

32

ARENA JAD.-SISAK

15:20

38

RUDAR-POREČ

12:7

17.10

30

ZAMET-GAREŠ.

9:7

36

VIŠKOVO-NEXE

18:8

18.00

33

ZAGREB-VARAŽDIN

23:14

39

VIRO VIRO.-BALIĆ&MET.

11:7

18.50

31

KARLOV.-BJELOV.

15:12

37

POLET-SLOGA NOV.

22:12

19.40

34

SISAK-UMAG

12:10

40

POREČ-NEMA PROT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TABLICE I ODIGRANE UTAKMICE PO GRUPAMA

SKUPINA A

1. TROGIR  4  4  0  0  64:37  8  +27

2. KARLOVAC  4  3  0  1  53:52  6  +1

3. ZAMET  4  2  0  2  42:38  4  +4

4. BJELOVAR  4  1  0  3  41:57  2  -16

5. GAREŠNICA  4  0  0  4  34:50  0  -16

SKUPINA B

1. ZAGREB  4  4  0  0  85:46  8  +39

2. SISAK  4  3  0  1  62:57  6  +5

3. ARENA JADROGRAD  4  2  0  2  57:56  4  +1

4. VARAŽDIN  4  1  0  3  58:67  2  -9

5. UMAG  4  0  0  4  34:70  0  -36

SKUPINA C

1. POLET  4  4  0  0  78:34  8  +4  4

2. VIŠKOVO  4  2  1  1  56:49  5  +7

3. SLOGA NOVOSELEC  4  2  0  2  56:58  4  -2

4. BUJE 53  4  1  1  2  47:47  3  0  

5. NEXE  4  0  0  4  25:74  0  -49

SKUPINA D

1. VIRO VIROVITICA  3  3  0  0  34:25  6  +9

2. RUDAR  3  2  0  1  35:28  4  +7

3. BALIĆ-METLIČIĆ  3  1  0  2  28:36  2  -8

4. POREČ  3  0  0  3  27:35  0  -8

SUBOTA: 07.06.2014.

DVORANA „B“ OŠ Buje

Dvorana „A“ Stella Maris

08.50

41

SISAK-ZAMET

9:2

42

RUDAR-SLOGA

16:13

09.40

43

KARLOVAC-ARENA

16:9

44

VIŠKOVO-BALI&METLI.

12:16

10.30

45

VARAŽ.-GAREŠ.

9:18

46

POREČ-NEXE

15:8

11.20

47

BJELOVAR-UMAG

18:8

48

BUJE-NEMA.PROTI.

 

 

 

 

 

 

 

Dvorana „A“ Stella Maris

DVORANA „B“ OŠ Marije i Line

15.30

49

TROG.-BALĆ-&METL

17:11

50

ZAGREB-RUDAR

18:15

16.20

51

POLET-KARLOVAC

11:6

52

VIRO.VIROV.–SISAK

13:14

17.10

53

BJLEOVAR-BUJE

14:11

54

GAREŠ.-POREČ

10:12

18.00

55

ARENA-VIŠKOVO

7:14

56

ZAMET-SLOGA

13:11

18.50

57

UMAG-NEMA PR.

 

58

VARAŽ.-NEXE

26:9

19.40

59

BALI.&METL.-KARLOVAC

8:12

60

RUDAR-VIIR.VIROVITICA

18:17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEDJELJA: 08.06.2014.

DVORANA „B“ OŠ Marije i Line-Umag

Dvorana „A“ Stella Maris

08.00

61

NEXE-NEMA PROT.

 

62

UMAG-VARAŽDIN

13:20

08.50

63

TROGIR-POLET

10:17

64

ZAGREB-SISAK

13:8

09.40

65

BUJE-GAREŠNICA

12:14

66

BJELOVAR-POREČ

6:13

10.30

67

ARENA-SLOGA

18:11

68

VIŠKOVO-ZAMET

8:12

11.30

70

KARLOVAC-RUDAR

7:10

69

BALI&METL-VIROVIT.

8:15

12.30

71

TROGIR-SISAK

17:16

 

 

 

13.30

72

POLET-ZAGREB

15:9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POREDAK:

1. POLET5

2. ZAGREB

3. TROGIR

4. SISAK

5. RUDAR

6. KARLOVAC

7. VIRO VIROVITICA

8. BALIĆ&METLIČIĆ

9. ZAMET

10. VIŠKOVO

11. ARENA JADROGRAD

12. SLOGA NOVOSELEC-KRIŽ

13. POREČ

14. BJELOVAR

15. GAREŠNICA

16. BUJE 53

17. VARAŽDIN

18. UMAG

19. NEXE

NAJBOLJA SEDMORKA:

Lijevo krilo: Leon JUTRIŠA - ZAGREB

Lijevi vanjski:   Matteo RAŽIĆ - SISAK

Srednji vanjski :   Anto AGATIĆ - POLET

Desni vanjski: Josip BERKET - TROGIR  

Desno krilo: Ivan LISICA - POLET

Kružni napadač:  Marko ĐERI - VIRO VIROVITICA

Vratar: Dominik KUZMANOVIĆ - POLET

Najbolji obrambeni igrač:  Ivan TINTOR - ZAGREB

Najbolji strijelac :  Tin ŠESTAK - VARAŽDIN 48. golova

Najkorisniji igrač : Leo LISICA - POLET

Najbolji trener: Matej MIŠKOVIĆ - POLET

Po okončanju poslijednje utakmice i podjeljenih nagrada najuspiješnijim ekipama i pojedincima, koje su podijelili trener nad trenerima legendarni Lino ČERVAR i dogradonačelnik grada Umaga Niko ČANČAREVIĆ. Kratak osvrt na završnice dao je Tomislav LUKIĆ voditeljem natjecanja svih muških završnica.

Iza nas je jako veliki projekt Završnica državnih prvenstava od uzrasta kadeta pa do dječaka "B" koje je danas uspiješno završeno. Završnice su se igrale u Poreču, Umagu i Bujama u odličnim uvjetima. Gradove koje sma spomenuo imaju rukometnu povijest i logistiku tako da smo i sa time zadovoljni. Zahvalio bih se svim učesnicima ovih završnica na fer i sportskoj borbi, čestitke najuspiješnijim ekipama i pojedincima i vidimo se do godine.

Senad IMAMOVIĆ

 

 
Autor: Hrvatski rukometni portal
Članak je pregladan 12178 puta.

Komentirajte ovaj članak