DJEČACI ZAMETA PRVACI

03.06.2012. g.

DJEČACI ZAMETA PRVACI

Tri dana su dječaci iz člak 20 momčadi iz cijele Hrvatske borili se za što biolji plasman na Završnici prvenstav  Hrvatske za dječake 200. godište, koje je igrano u Slavonskom Brodu, pod pokroviteljstvom Škole rukometa Brod, Hrvatskog rukometnog saveza, ATRALIS TRAVEL putničke agencija Slavonski Brod i Rukometnod saveza Brodsko-Posavske  županije.
Posljednjeg dana, iako već umorni, igrači svih momčadi dali su svoje posljednje atome snage za što bolji rezultat svoje momčadi.
Na kraju je slavio riječki Zamet, koji je do finala doašao nakon sedmeraca protiv Matulja 2001, protiv Zagreba. Utakmica sa malo golova u kojoj su se bolje snašli riječki dječaci.
Na kraju prvenstva svi su nagrađeni peharima, a prve tri momčadi i medaljama, proglašeni su najbolji igračii, a medalje i pehare je predao izbornik Slavko Goluža.
NEDJELJA, 03.06.2012.
Razigravanje 09. – 20. mjesto
Sportska dvorana “Brod”

Razigravanje 17. do 20. mjesto
RK Feniks  : RK Đakovo 11:19 (5:10)
RK Varteks Di Caprio  : RK Nexe 19:13 (9:7)

Razigravanje 13. do 16. mjesto
ŠR Brod  : RK Info-star 9:11 (4:7)
RK Viro Virovitica  : RK Zadar 13:15 (6:8)

Razigravanje 9. do 12. mjesto
RA Balić&Metličić  : RK Daruvar 18:17 (9:8)
RK Umag  : RK 28. april 14:8 (9:5)

Utakmica za 19. mjesto
RK Feniks : RK Nexe 10:4 (4:3)

Utakmica za 17. mjesto
RK Đakovo : RK Varteks Di Caprio 16:15 (4:7)

Utakmica za 15. mjesto
ŠR Brod : RK Viro Virovitica 14:8 (7:4)

Utakmica za 13. mjesto
RK Info-star : RK Zadar 10:6 (5:2)

Utakmica za 11. mjesto
RK Daruvar : RK 28. april 14:22 (8:13)

Utakmica za 9. mjesto
RA Balić&Metličić : RK Umag 14:19 (8:8)

Razigravanje 1. – 8. mjesto
Sportska dvorana “Vijuš”

Četvrtfinale:
MRK Ivanić : RK Zagreb 8:11(5:6)
RK Zamet : RŠ Karlovac 19:11(10:8)
RK Hrvatski Dragovoljac : RK Petrinja 21:22(6:10)
RK Matulji 2001 : MRK Dugo Selo 16:15(9:4)

Razigravanje 5. do 8. mjesto
MRK Ivanić : RK Hrvatski Dragovoljac 15:22(11:10)
RŠ Karlovac : MRK Dugo Selo 22:12(10:6)

Polufinale:
RK Zagreb : RK Petrinja 20:9(13:6)
RK Zamet : RK Matulji 2001 14:13(5:4)

Utakmica za 7. mjesto
MRK Ivanić : MRK Dugo Selo 8:23(3:13)

Utakmica za 5. mjesto
RK Hrvatski Dragovoljac : RŠ Karlovac 13:19(10:10)

Utakmica za 3. mjesto

RK Petrinja : RK Matulji 2001 14:17(7:9)

Finale
RK Zagreb : RK Zamet 5:7(1:2)

KONAČNI POREDAK:
1. RK ZAMET - Rijeka
2. RK CROATIA OSIGURANJE ZAGREB - Zagreb
3. RK MATULJI 2001 - Matulji
4. RK PETRINJA - Petrinja
5. RŠ KARLOVAC - Karlovac
6. RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - Dugi Rat
7. MRK DUGO SELO - Dugo Selo
8. MRK IVANIĆ - Ivanić Grad
9. RK UMAG - Umag
10. RA BALIĆ & METLIČIĆ - Split
11. RK 28 APRIL - Kaštelir
12. RK DARUVAR - Daruvar
13. RK INF O-STAR - Čakovec
14. RK ZADAR - Zadar
15. RŠ BROD - Slavonski Brod
16. RK VIRO VIROVITICA - Virovitica
17. RK VARTEKS DI CAPRIO - Varaždin
18. RK ĐAKOVO - Đakovo
19. RK FENIKS - Osijek
20. RK NEXE - Našice

IZBOR NAJBOLJIH POJEDINACA:
Lijevo krilo: LOVRO ŠPINČIĆ MATULJI
Lijevi Vanjski: MARIN BOČKAJ HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Srednji vanjski: KARPO SIROTIĆ DUGO SELO
Desni Vanjski: MARTIN MOZETIĆ ZAMET
Desno krilo: PAOLO KRALJEVIĆ C.O.ZAGREB
Kružni napadač: ANTONIO LJUBIĆ KARLOVAC
Vratar: FRAN LUČIN ZAMET

Najbolji obrambeni igrač: VID STARČEVIĆ C.O.ZAGREB
Najbolji igrač: MARIN BOČKAJ HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Najbolji strijelac: MARIN BOČKAJ HRVATSKI DRAGOVOLJAC 97 golova
Trener najbolje ekipe: SAŠA SARDELIĆ RK ZAMET

Glasnik 4.

 
Autor: Hrvatski rukometni portal
Članak je pregladan 4306 puta.

Komentirajte ovaj članak