Suci: Ivan Klapež - Ivan Pervan (oba Trilj)

Žitnjak, Marčec, Jeftić 1, Jagačić 6(3), Žnidarić 4, Huđ 4, Žganec, Grd, Štimac, Prole 3, Knez 6, Turković, Batinović 5(1), Ledinski 2, Stepančić.

MOSLAVINA: Banović 7, Kinderman, Đozo, Katić 3, Podvalej 2, Lukes, Barić 3, Adamović, Jelenić 7(2), S.Slukan 5(1), Kohek, Dumešić, Slakoper.
Trener: Dubravko Prelčec

ISKLJUČENJA: : Varteks di Caprio - 4 min., Moslavina - 14 min.
SEDMERCI: Varteks di Caprio  4(5), Moslavina 3(3).

Neuvjerljiva igra varaždinaca u utakmici protiv kutinske momčadi.Iako su već nakon osam minuta igre imali lijepu prednost, 7:3, nisu  uspijeli varaždinski igrači steći veću prednost. Igrači Moslavine pružili su solidnu partiju i prednsot domaće momčadi sustići u samoj završnici prvog dijela te  čak  i povesti sa 13:14. Ipak preko Batinovića Varteks izjednačava na 14:14 u posljednjoj minuti prvog dijela.
Moslavina je i u prvih dest minuta držala priključak, do 17:17, nakon čega Varteks serijom odlazi na tri gola prednosti, 20:17. Pokušao je trener Prelčec time-outom prekinuti seriju varaždinaca, no rezultat je otišao na stranu domaće momčadi u jednom trenutku na 26:20, što je bila najveća prednost u ovioj utakmici.
U domaćem sastavu su Dalibor Jagačić i Marin Knez postigli po 6 golova, dok su u gostujućem sastavu Nenad Banović i Bojan Jelinić postigli po 7 golova

DUKAT 1. HRL - ŽENE

ZAMET - TROGIR  36:24 (20:10)

DUKAT 1. HRL - ŽENE, 4. KOLO
SC Zamet, gledatelja: 250,
Suci: Davor Češi (Zagreb) - Nenad Županić (Križevci)
Nadzornik: Boris Kirinčić (Rijeka)

ZAMET:
Iskra 1, Brčić 6, Plahinek 1, Vuković 6, Havić 6(2), Tabar 1(1), Zorić 1, Toto 6(3), Smoljo, Stojković 1, Tus, Linić 3, Ježić 3, Šuster 1, Piršl, Zorić.
Trener: Edo Šmit

TROGIR: L.Emer 1, Džeko 2(1), Lisica 5(1), Hrgović 3, Šimičić 2, Debak, Brčić 10(5), Bilobrk, Stričević, A.Emer, Vlajčević 1, Vukić, Parčina, Poljičanin.
Trener: Ante Plazibat

ISKLJUČENJA: Zamet - 10 min., Trogir  - 6 min.
SEDMERCI: Zamet 6(6), Trogir 7(10)

Zamet je i večeras odigrao odličnu utakmicu. Trogiranke nisu imali niti ijednu priliku za ozbiljniju prijetnju, jer već nakon šest minuta bilo je 6:0, a svoj prvi gol Trogir postiže minutu kasnije.
Jednosmjerna utakmica od samog početka dala je priliku treneru Šmitu da u igru uvede sve igračice, te su gotovo sve postigle poneki gol. U prvom dijelu najveća prednost bila je 20:10, a u drugom dijelu najveća prednost bila je +11, 22:11, 24:13.
Čak četiri igračice Zamet postiglo je po 6 golova, Dina Brčić, Ivana Vuković, Dina Havić i Mila Toto, dok je kod Trogira Ana Brčić postigla 10 golova.

DUKAT 1. HRL - MUŠKI

U jedinoj večeras igranoj utakmici u prvoj muškoj ligi, igrači Gorice sa velika dva boda dolaze iz Solina, nakon pobjede nad istoimenim domaćinom. Dok gosti pobjedom ističu kandidaturu za vrh tablice, domaći Solin i nakon četvrtog kola je na začelju bez osvojenog boda.

SOLIN - GORICA 26:30

Autor: Hrvatski rukometni portal